O firmie

 

Optoplast – Mocna Strona Światła 

Firma Optoplast jest jednym z wiodących dystrybutorów oświetlenia LED do kasetonów dla branży reklamowej. Doskonale wiemy jak wielką rolę odgrywa odpowiednie oświetlenie. Dlatego też nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam doradzać i oferować Klientom rozwiązania o najlepszych parametrach świetlnych spełniających najwyższe wymogi i potrzeby branży reklamowej. 

 

Szybko i skutecznie 

W krótkim terminie jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom oświetlenie LED do reklam najbardziej odpowiadające ich aktualnym potrzebom. Ponadto w naszej stałej szerokiej ofercie posiadamy między innymi: moduły LED do kasetonów z soczewką Samsung, taśmy LED, profile LED Bar, zasilacze oraz dowolne akcesoria LED.  

 

Sprawdzona i gwarantowana jakość 

Wszystkie z oferowanych przez nas rozwiązań są testowane w certyfikowanych laboratoriach potwierdzając najwyższą jakość oraz długotrwałość działania. Dzięki temu jako nieliczni w branży udzielamy naszym modułom z diodami LED do reklam aż 7 letniej gwarancji.

 

Innowacyjność i najnowsze technologie 

Kierując się naszym hasłem „OPTOPLAST – Mocna Strona Światła” cały czas dbamy o wprowadzanie do naszej oferty najnowocześniejszego oświetlenia LED do reklam – na przykład modułów Nano LED, które przy znacznie mniejszych rozmiarach zapewniają jeszcze lepszą wydajność świetlną.