Aktualności

22 mar 2018

Z okazji nadejścia wiosny chcielibyśmy zaproponować Państwu oferte kolorowych modułów LED dzięki któym Państwa reklama zyska nową barwę. Oferowane przez nas moduły są objęte 2 letnią gwarancją. W przypadku jakich kolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Moduł RGB

Zobacz więcej

05 mar 2018

Z największą przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska podczas ukraińskiej edycji RemaDays w Kijowie. W trakcie targów będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszą ofertą naszej firmy. Znajdą nas Państwo na stanowisku B2. Zapraszamy serdecznie.

Zobacz więcej

10 lut 2018

Targi RemaDays 2018 dobiegły końca. Z tej okazji Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z naszą ofertą. 

Galerie z targów dostępna jest na naszym FanPage'u w portalu Facebook : http://www.facebook.com/optoplastpl

Zobacz więcej
RemaDays 2018

01 lut 2018

Już w najbliższą środę 7 lutego startują międzynarodowe targi RemaDays 2018, które odbędą się na halach PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Zobacz więcej
Siedziba Firmy Optoplast

04 sie 2017

Szanowni Państwo

Informujemy, iż z dniem 04.07. 2017 r. zmianie uległa forma prawna prowadzonej przez nas działalności.

Firma Optoplast została przekształcona w Spółkę Cywilną. Zmianie uległ również numer identyfikacji podatkowej NIP oraz adres prowadzonej działalnośći.

Przekształcenie to wynika z usprawnień działania firmy w obszarach organizacyjno - administracyjnych.

Zobacz więcej
Wydajny moduł LED NANO

09 lut 2017

Doskonałe parametry innowacyjnych modułów NANO OPTICAL LENS docenia co raz wiecej producentów reklam.

Rosnąca popularność modułów NANO OPTICAL LENS oraz przede wszystkim możliwość ich wszechstronnego zastosowania i oszczędności jakie oferują sprawia, iż kolejne sieci sklepów wykorzystują je do oświetlania swoich powierzchni.

Zobacz więcej

Strony