Nowa - Super Jasna taśma LED w ofercie OPTOPLAST

W ofercie OPTOPLAST pojawiła się Super Jasna Taśma 120 LED, która dzięki niespotykanej liczbie diod zainstalowanych na 1 metrze stanowi prawdzimy unikat na polskim rynku.

Wysoka oszczędność i najwyższa suteczność świetlna

Super Jasna Taśma 120 LED została dopracowana w najmniejszych szczegółach zaczynając od najwyższej jakości diod - korzysta bowiem z mega wydajnych diod SMD 2835 oferując kilkukrotnie wyższą skuteczność świetlną od standardowych diod 3528 czy 5050. Ponadto dzięki wdrożeniu najnowszych technologii możliwym okazało się zainstalowanie aż 120 diod LED na 1 metrze taśmy.

Dzięki temu Super Jasna Taśma 120 LED jest unikatowym na polskim rynku rozwiązaniem zapewniającym niespotykaną wydajność i skuteczność świetlną oferując nie tylko zdecydowanie jaśniejsze światło, ale również większą i równomiernie oświetloną powierzchnię reklamową.

Całości dopełnia solidny i specjalnie dostosowany podkład o grubości 10 mm, który dbając o odpowiednią termikę układu i równomierne odprowadzanie ciepła zapewnia diodom optymalne warunki pracy i długie działanie nawet w wymagających zastosowaniach barnży reklamowej.

Jak każdy z oferowanych przez OPTOPLAST produktów Super Jasna Taśma 120 LED posiada binowane diody zapewniając wysoką powtarzalność barwową. Produkt ten dostepny jest w stałej sprzedaży OPTOPLAST, a więcej informacji na jego temat znajduje się na: http://optoplast.pl/produkty/tasma-led-super-jasna-120-led